Więcej informacji kategoria Sport

Bruk-Bet Termalika. Koniec przygody z Pucharem Polski

O 15:30 w Chojnicach piłkarze Bruk-Betu Termaliki rozpoczęli walkę z Chojniczanką o 1/4 finału Pucharu Polski.

Do przerwy na stadionie w Chojnicach był bezbramkowy remis. W 60 minucie po uderzeniu Tomasza Mikołajczaka gospodarze objęli prowadzenie 1-0. Dziewięć minut później dobre dośrodkowanie Słabego na bramkę zamienił Szeliga i doprowadził do wyrównania 1-1. 5 minut przed końcem spotkania Zawistowski bezpośrednio z rzutu wolnego zza pola karnego popisuje się celnym strzałem i wyprowadza Chojniczankę na prowadzenie 2-1. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Tym samym niecieczanie zakończyli przygodę w Pucharze Polski na 1/8 finału.

Chojniczanka Chojnice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1 (0-0)

Mikołajczak 60, Zawistowski 85 – Szeliga 69

Chojniczanka: Janukiewicz – Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka – Drozdowicz, Paprzycki, Zawistowski, Rybski (72 Bąk), Biskup (60 Ryczkowski) – Mikołajczak.

Bruk-Bet Termalica: Baran – Fryc, Kupczak, Putivtsev, Słaby – Szeliga, Piątek, Jovanovic, Stefanik (81 Gergel), Mikovic (69 Pawłowski) – Gutkovskis (56 Śpiączka).

Żółte kartki: Markowski 39 – Kupczak 41, Słaby 90