Więcej informacji kategoria Sport

Co się dzieje ze „Słoniami”? Wczoraj przegrali z Wisłą a dziś sparing z Puszczą Niepołomice

W dzisiejszym sparingu piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przegrali z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 0:3. Goście prowadzili od 4 minuty po mocnym uderzeniu Marcina Orłowskiego. W 9 min po strzale z rzutu wolnego Michał Mikołajczyk podwyższył wynik. W 25 min w pole karne wbiegł Maciej Domański i zdobył trzeciego gola.

Jacek Zieliński: – Ten mecz dał nam dużo negatywnych informacji. Wyglądało to źle. Piłkarze, którzy dziś mieli udowodnić, przydatność do kadry meczowej lub możliwość wejścia do pierwszej drużyny, zdecydowanie takiego sygnału nie dali. Wyciągniemy z tego wnioski i konsekwencje. Nad takim spotkaniem nie można przejść do porządku dziennego.

W spotkaniu po długiej przerwie zagrał  Vladislavs Gutkovskis. Trener przyznaje, że potrzebuje czasu, żeby osiągnąć odpowiednią formę. – Wystąpił po długiej przerwie. Pokazał, że jest zdrowy i chce grać. Takiej typowo piłkarskiej formy jeszcze mu trochę brakuje – twierdzi Zieliński.

Bruk-Bet Termalica – Puszcza Niepołomice (0:3) 0:1 Orłowski 5, 0:2 Mikołajczyk 9, 0:3 Domański 25.

Bruk-Bet Termalica: Trela (60 Baran) – Szeliga, Szarek, Maksimenko (70 Kuta), Miković (46 Iwanicki) –  Śpiączka (46 Nowak), Purece (75 Morys), Janjatović, Iancu, Kvantaliani – Gutkovskis (60 P.Leżoń)

Puszcza: Staniszewski – Lepiarz, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk – Fryc, Stepień, Stefanik, Doman, Drzazga – Orlowski.