Więcej informacji kategoria Sport

Siatkówka: ciężka przeprawa w Warszawie. Na szczęście tarnowianki wygrały

Siatkarki AZS AWF Warszawa jeszcze w tym sezonie nie wygrały w I lidze kobiet. Spotkanie z tarnowiankami miało to zmienić. I wszystko wskazywało na to, że plan się powiedzie…

W pierwszym secie tarnowianki prowadziły już pięcioma punktami, ale ostatecznie przegrały tego seta 22-25. W drugim secie to nasza drużyna goniła wynik. Nie udało się. Warszawianki znowu wygrały 25-22 i w szeregach tarnowskiej ekipy na chwilę pojawiło się zwątpienie.

Na szczęście w trzecim secie zawodniczki Grupa Azoty PWSZ Tarnów wróciły do gry. Rywalki zostały rozbite do 14. W secie czwartym warszawianki zdołały zdobyć tylko 13 punktów.

W nerwowym piątym, decydującym secie,  okazało się, że można wygrać spotkanie przegrywając dwa pierwsze sety. Szkoda tylko straconego punktu…

AZS AWF Warszawa – Grupa Azoty PWSZ Tarnów 2:3 (25:22, 25:22, 14:25, 13:25, 13:15).