Więcej informacji kategoria Sport

Wielka zadyma w ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy (wideo)

Do gorszących scen doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy. Pseudokibice „Kolejorza”, przy stanie 2:0 dla stołecznych, zaczęli rzucać na murawę race i petardy, a następnie wtargnęli na boisko, doprowadzając do przerwania spotkania.

Aby zapanować nad sytuacją, potrzeba było co najmniej kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji i służb porządkowych. Mecz nie został jednak wznowiony i o jego wyniku zadecyduje nadzwyczajne posiedzenie Komisji Ligi. Trudno jednak spodziewać się, że zostanie podjęta decyzja inna niż walkower na korzyść Legii. Dzięki temu zwycięstwu „Wojskowi” po raz trzeci z rzędu i trzynasty w historii klubu będą mogli cieszyć się z mistrzowskiego tytułu.